Vi er SixSides

Våre beste sider

Folka i SixSides

Vi i SixSides er et sterkt fagmiljø med bred kompetanse, og for alle prosjekter setter vi sammen tverrfaglige team tilpasset de ulike oppgavene som skal løses.

Utenfor huset har vi dessuten et omfattende internasjonalt nettverk av pålitelige leverandører og samarbeidspartnere. Det er mange elementer som skal passe sammen når man skal skape rom for opplevelser.

Arild Lohne Vollan

Prosjektleder

Karin Sørensen

Administrasjonsleder

+47 917 62 599

→ karin@sixsides.no

Kathinka Hasselknippe

Utstillingsarkitekt

+47 950 61 070

→ kathinka@sixsides.no

Kikki Stokstad Haug

Utstillingsarkitekt

+ 47 975 39 727

→ kikki@sixsides.no

Lars-Petter Garen

Interaksjonsdesigner (Back)

Line Abel Herud

Kreativ leder

+47 995 21 412

→ line@sixsides.no

Liv Moseng

Utstillingsarkitekt

+47 482 11 670

→ liv@sixsides.no

Liv Santos Holm

Utstillingsarkitekt

Monika Bache

Prosjektleder

+47 997 05 046

→ monika@sixsides.no

Nille Tystad

Prosjektleder

+47 926 16 610

→ nille@sixsides.no

Nils Rustad

Utstillingsarkitekt

+47 913 26 356

→ nils@sixsides.no

Per Byhring

Designer og utvikler (Back)

+47 952 30 852

→ per@sixsides.no

Randi Ravndal

Utstillingsarkitekt

+47 971 85 012

→ randi@sixsides.no

Sander Arnesen

Utstillingsarkitekt

+47 980 10 253

→ sander@sixsides.no

Silje Mortensen

Utstillingsarkitekt

+47 997 36 399

→ silje@sixsides.no

Thomas Nesse

Teknisk ansvarlig (Back)

+47 411 21 314

→ thomas@sixsides.no

Torgrim Nordeidet

Daglig leder

+47 907 51 114

→ torgrim@sixsides.no

Tommy Modalsli

Prosjektleder

+ 47 416 76 057

→ tommy@sixsides.no

Vi er stolte over å være sertifisert Miljøfyrtårn!